07:34 09.08.2020

Зеленський знову заявив, що Україна, як держава, не буде жодним чином втручатися у вибори в США

2 хв читати
Зеленський знову заявив, що Україна, як держава, не буде жодним чином втручатися у вибори в США

Президент України Володимир Зеленський укотре заявив, що Українська держава не буде жодним чином втручатися у вибори в США і вважає, що її громадянам слід утримуватися від будь-якої діяльності, пов'язаної з президентськими виборами в США.

"Буду відвертим. На превеликий жаль, періодично в публічному просторі з'являються "сенсаційні дані" про нібито якусь участь України у виборчих подіях в інших країнах. Так от! Як президент України ще раз хочу наголосити і свою особисту принципову позицію, і фундаментальну позицію нашої держави. Ніколи і за жодних обставин неприйнятно здійснювати будь-яке втручання в суверенні вибори іншої країни. Ще раз запевняю наших партнерів, що Україна не дозволяла і не дозволить собі в майбутньому втрутитися у вибори, і тим самим завдати шкоди нашим довірчим і щирим партнерським відносинам з США", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук у суботу ввечері.

Зеленський зазначив, що водночас Україна абсолютно впевнена в тому, що і з боку її партнерів буде не менше шанобливе ставлення до її суверенного права на внутрішні справи і внутрішній вибір своїх пріоритетів. "Тільки на таких принципах і можна вибудувати міцні стратегічні партнерські відносини", - зазначив він.

Зеленський також наголосив, що запобігання втягування України у внутрішню політику Сполучених Штатів - це питання її національної безпеки.

"Тому вважаю, що громадянам України слід, м'яко кажучи, утримуватися від будь-якої діяльності, пов'язаної з президентськими виборами в США, і не дозволяти собі спробувати вирішити на цьому будь-які свої особисті політичні або бізнес проблеми. Репутація України коштує набагато дорожче, ніж репутація кожного з наших політиків. Тому давайте не будемо розмінювати Україну на ситуативні вигоди ... ", - закликав він.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вступ до ЄС і НАТО підтримують 57,6% і 52,5% українців - SOCIS

Понад половина українців вважає Росію агресором, загрозливим існуванню країни - опитування

Зеленський виступає за відновлення повноцінного політичного діалогу між Україною та Китаєм й очікує обміну візитами з Сі Цзіньпіном

У Зеленського президентський рейтинг 30,1%, у Порошенка - 18,9% - соцопитування SOCIS

До ВР проходять 4 партії: "Слуга народу", "Євросолідарність", "ОПЗЖ" і "Батьківщина" - соцопитування SOCIS

Третина українців покладає на Зеленського відповідальність за соціально-економічну ситуацію в країні

Пожар на территории "Северодонецкого "Азота" потушен, цехи продолжают работу – Group DF

В ЄС розкритикували правові системи в Угорщині і Польщі

Трамп закликав голосувати на виборчих дільницях, а не поштою, через вже наявні проблеми

Єрмак: Деякі члени команди президента припускаються помилок і можуть вступати у конфлікт із позицією держави, що потребує висновків, і це нормальний робочий процес

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА