Інтерфакс-Україна
14:02 11.08.2020

Тихановська закликала своїх прихильників більше не виходити на акції протесту

2 хв читати
Тихановська закликала своїх прихильників більше не виходити на акції протесту

Кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська закликала своїх прихильників не протистояти міліції та більше не виходити на площі.

"З вдячністю і теплотою я звертаюся до всіх громадян, які підтримували мене весь цей час. Я закликаю вас до розсудливості й поваги закону. Я не хочу крові й насильства, я прошу вас не протистояти міліції, не виходити на площі, щоб не піддавати своє життя небезпеці", - заявила Тихановська у своєму відеозверненні, оприлюдненому у вівторок.

Це вже друге її відеозвернення за добу. Майже весь його текст Тихановська прочитала з листа.

Акції протесту і сутички їх учасників із співробітниками правоохоронних структур у Білорусі тривають другу ніч поспіль після того, як на минулих 9 серпня виборах президента, за попередніми даними ЦВК республіки, нинішній президент Олександр Лукашенко набрав 80,08% голосів, а його основний суперник Тихановська - 10,9%.

Уранці у вівторок міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс повідомив, що Тихановська поїхала до Литви, вона в безпеці. Пізніше виїзд Тихановської з Білорусі офіційно підтвердив Держприкордонкомітет республіки.

При цьому Тихановська заявила, що прийняла рішення виїхати з республіки "абсолютно самостійно". "Я прийняла дуже важке для себе рішення. Це рішення я прийняла абсолютно самостійно. Ні друзі, ні рідні, ні штаб, ні Сергій (чоловік Тихановської - ІФ) жодним чином не могли на нього вплинути", - заявила Тихановська у попередньому відеозверненні.

Перше відеозвернення Тихановської було підписано "Я поїхала до дітей".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА