Інтерфакс-Україна
16:01 12.08.2020

Лукашенко стверджує, що в акціях протесту беруть участь безробітні, і він "по-хорошому попереджає" їх влаштуватися на роботу

1 хв читати
Лукашенко стверджує, що в акціях протесту беруть участь безробітні, і він "по-хорошому попереджає" їх влаштуватися на роботу

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що основу протестувальників у країні становлять безробітні та люди з кримінальним минулим.

"Основа всіх цих так званих протестувальників - люди з кримінальним минулим і на сьогодні безробітні. Немає роботи, значить, "гуляй дядько вулицями і проспектами". Тому я по-хорошому прошу і попереджаю всіх: влаштуватися на роботу тим, хто не працює", - заявив Лукашенко на нараді в середу. Його слова наводить держагентство "БелТА".

За словами Лукашенка, "всі, хто на сьогодні не працює, мають бути вивчені, і їм має бути запропонована робота".

"І хочу попередити деяких наших, м'яко кажучи, "обуржуазившихся" громадян: не дай Боже хтось комусь видаватиме липові довідки про працевлаштування. Все має бути чесно та порядно", - зазначив Лукашенко.

Він доручив правоохоронним органам і державним структурам забезпечити виконання цих вказівок.

На нараді також обговорювали питання ідеології, кадрової політики та роботи ЗМІ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА