14:56 13.08.2020

До Київради проходять 5 партій, "Свобода" і "Партія Шарія" зберігають шанси

2 хв читати
До Київради проходять 5 партій, "Свобода" і "Партія Шарія" зберігають шанси

П'ять політичний партій пройшли б до Київської міської ради, якби вибори відбувалися найближчим часом, свідчать результати досліджень електоральних настроїв у Києві, проведені компанією Active Group у серпні та презентовані в четвер в агентстві "Інтерфакс-Україна".

Серед усіх виборців за партію "Удар" готові проголосувати 16,5%, за "Слугу народу" - 15,3%, за "Європейську солідарність" - 14,7%, за "Опозиційну платформу - За життя" - 7,2%, за "Перемогу Пальчевського" - 5,8%, за "Батьківщину" - 4,8%, Партію Шарія - 4,3%. Решта політичних сил, зокрема "Свобода" (3,4%) і "Голос" (2,6%), Радикальна партія Олега Ляшка (1,0%), набирають менше ніж 4%.

Водночас серед тих громадян, хто піде на виборчі дільниці й визначився зі своїм вибором, 20,1% підтримують партію "Удар". За "Слугу народу" готові віддати свої голоси 18,7%, за "Європейську солідарність" - 17,9%, за "Опозиційну платформу - За життя" - 8,8%. 7,1% виборців підтримують політичну силу "Перемога Пальчевського", 5,8% - "Батьківщину", 5,3% - Партію Шарія, 4,1% - "Свободу", 3,2% - "Голос", 2,5% - "Єдність".

Такі партії, як "Сила і честь", "Рідна країна", Радикальна партія Ляшка набирають відповідно 1,9%, 1,6%, 1,2%.

Не змогли відповісти на запитання 15,7%, не підуть на вибори - 2,3%.

Водночас найбільший антирейтинг у Києві в партії "Опозиційна платформа - За життя": на запитання "За яку з політичних сил ви в жодному разі не проголосували б на виборах до міськради", 15,9% респондентів відповіли, що це партія "ОПЗЖ". "Слугу народу" назвали 12,7% опитаних, "Європейську солідарність" - 12,3%, "Удар" - 11,5%, Радикальну партію Олега Ляшка - 9,1%, Партію Шарія - 8,5%, "Батьківщину" - 7,8%.

У жодному разі не проголосували б 6,4% опитаних за партію "Голос", 5,6% - за "Свободу", по 2,8% - за "Єдність" і "Перемогу Пальчевського".

Антирейтинг у партій "Сила і честь" становить 1,6%, "Рідна країна" - 1,3%, "Демальянс" - 1,0%, "Громадянська позиція" і "Народовладдя" - по 0,7%, інша партія - 3%, не змогли відповісти на запитання 32,1%. Не підуть на вибори 3,8%.

Під час проведення польових досліджень у Києві 1-2 серпня 2020 року було опитано 1204 респонденти методом індивідуального інтерв'ю. Похибка вибірки не перевищує 2,8%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Будапешт і Варшава створять дослідний центр для боротьби з пануючими ідеологічними поглядами ЄС

Макрон про Навального: Нам абсолютно зрозуміло, що була застосована заборонена хімзброя, Росія повинна пояснити цю ситуацію

Макрон обіцяв підтримати санкції щодо Білорусі

Мішель: Виклики стабільності Євросоюзу, зокрема з боку РФ, вимагають стратегічної автономії ЄС

Вихід Галушка з партії "Слуга народу" не означає, що він залишить фракцію

Нардеп Качура звернувся до Офісу генпрокурора через можливу купівлю мандатів депутатів до місцевих рад

Нардеп Качура звернувся до Офісу генпрокурора через можливу купівлю мандатів депутатів до місцевих рад

Генсек ООН закликав Алієва припинити військові дії в Карабаху і повернутися до переговорів; те саме Гутерріш скаже прем'єру Вірменії

ЄС наполягає на виконанні Лондоном протоколу щодо Ірландії-Північної Ірландії в рамках Brexit

Зеленський закликає ВР швидше затвердити антикорупційну стратегію на 2020-2024 роки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА