Інтерфакс-Україна
17:20 19.08.2020

Меркель марно намагалася особисто обговорити з Лукашенком ситуацію в Білорусі, де ситуація погіршиться в разі втручання Москви

1 хв читати
Меркель марно намагалася особисто обговорити з Лукашенком ситуацію в Білорусі, де ситуація погіршиться в разі втручання Москви

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила в середу, що особисто намагалася поговорити з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, повідомляє Bloomberg.

За підсумками позачергового саміту ЄС, присвяченого ситуації в Білорусі, Меркель повідомила журналістам, що просила Лукашенка про телефонну розмову, проте той відмовився відповісти на дзвінок. У зв'язку з цим канцлер ФРН заявила, що не може бути посередником у врегулюванні ситуації в країні.

"Я не бачу можливості для посередництва просто зараз, я не змогла зв'язатися з Лукашенком, а стати посередником можна лише в тому разі, якщо всі сторони перебувають у контакті", - заявила Меркель журналістам у Брюсселі.

Також вона заявила, що ситуація в Білорусі погіршиться, якщо в ситуацію в країні втрутиться Росія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА