Інтерфакс-Україна
12:16 21.08.2020

Майже 47% українців підтримують вступ України до НАТО, 27,3% виступають за позаблоковий статус

1 хв читати
Майже 47% українців підтримують вступ України до НАТО, 27,3% виступають за позаблоковий статус

Вступ України до НАТО підтримують 46,8% українців, 27,3% виступають за позаблоковий статус, а 16,4% - за вступ до Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ).

Такі дані всеукраїнського соціологічного опитування населення, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" з 8 до 15 серпня 2020 року, презентовані на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Якби найближчим часом відбувся референдум з питання вступу України до НАТО, 46,8% опитаних проголосували б за вступ, 33,3% - проти. 9% не брали б участі в голосуванні, а 10,9% не змогли відповісти.

На референдумі про затвердження позаблокового статусу України, 27,3% проголосували б "за", 37,3% - "проти", 12,5% не брали б участі в голосуванні, а 22,9% не змогли відповісти.

Вступ України до ОДКБ на референдумі готові підтримати 16,4% опитаних, 51,1% - проти, 12,8% не брали б участі в голосуванні, а 19,7% не змогли відповісти.

Під час опитування "Думка й погляди населення України, серпень 2020" було опитано 3012 респондентів, похибка вибірки 1,1-1,83%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА