12:35 21.08.2020

Холодницький оприлюднив наказ про звільнення з посади керівника САП за власним бажанням і висловив упевненість, що САП і НАБУ виконують свою місію

2 хв читати
Холодницький оприлюднив наказ про звільнення з посади керівника САП за власним бажанням і висловив упевненість, що САП і НАБУ виконують свою місію

Керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького було звільнено з посади за власним бажанням.

Наказ про звільнення, підписаний генеральним прокурором Іриною Венедіктовою, Холодницький оприлюднив у соцмережі Facebook.

Коментуючи звільнення, Холодницький зазначив, що передусім прагнув створити аполітичний інститут, який служитиме виключно інтересам українського закону і не стане інструментом політичної боротьби.

"Саме аполітичність інституції стала тим першим кроком, який дозволив створити якісно новий орган прокуратури. Я не хотів та не став для колективу тим, хто ретранслює вказівки "зверху" переслідувати "поганих хлопців" та захищати тих "кого потрібно". Моя мета полягала у тому, щоб дати прокурорам максимальну процесуальну самостійність, можливість діяти на власний розсуд та відчувати підтримку керівництва", - написав він.

Саме такий підхід, упевнений Холодницький, дав змогу сформувати колектив сильних і мотивованих професіоналів.

"За п’ять років мені вдалося створити колектив, відданий власній справі та ідеї – незламний, сильний та професійний. Це справжні спартанці, які віддано служать своєму народу та готові до безкомпромісної боротьби із корупцією... Сьогодні дерево, яке було посаджене п’ять років тому, дає перші плоди – корупціонери, які раніше були кастою недоторканих, отримують реальні терміни", - заявив він.

Холодницький висловив подяку суддям Вищого антикорупційного суду, а також колективу САП.

"Сьогодні можу із впевненістю сказати про те, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України виконають свою місію", - наголосив він.

"14 років я віддав прокуратурі, з яких п'ять років свого життя я повністю присвятив САП, про що не шкодую жодного дня", - додав він.

Термін повноважень Холодницького як керівника САП спливає 30 листопада 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єрмак і Брінк обговорили підсумки саміту G7 та дозвіл бити по РФ

Єрмак вважає поведінку Тищенка несумісною зі статусом нардепа

Уряд заблокував допомогу, яку Київ виділив Чернігову на будівництво додаткових фортифікацій, - секретар Київради

За матеріалами СБУ суд заборонив діяльність партії "Наш край", у політсилі оскаржать це рішення

У ВР близькі до консенсусу щодо законопроєкту про будівництво 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС

"Свою правоту відстоюватимемо у Верховному суді", - "Наш край" відреагував на спробу заборони партії

Рішення країн Заходу останніх місяців демонструють значні зрушення в прагненні досягти миру в Україні - заступник голови місії посольства Франції

РФ можна запрошувати на переговори тільки після її поразки - французький експерт

Вибори у США не змінять підтримку України американським народом - експосол Тейлор

Польща зацікавлена в розширенні ЄС і членстві України - голова Комітету у закордонних справах Сейму Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА