Інтерфакс-Україна
12:59 27.08.2020

Біган запевнив Шмигаля в підтримці США зусиль України щодо впровадження реформ та її подальшої інтеграції в Європу

1 хв читати
Біган запевнив Шмигаля в підтримці США зусиль України щодо впровадження реформ та її подальшої інтеграції в Європу

Заступник державного секретаря США Стівен Біган підчас зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем у Києві запевнив, що США підтримують зусилля українського уряду щодо впровадження реформ, які зміцнюють демократичні інститути, покращують інвестиційний клімат і забезпечують можливість України реалізовувати свої євроатлантичні прагнення, повідомляє посольство США.

"Під час зустрічі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем заступник держсекретаря США Стівен Біган запевнив у підтримці Сполученими Штатами зусиль українського уряду щодо впровадження реформ, які зміцнюють демократичні інститути, покращують інвестиційний клімат і забезпечують можливість України реалізовувати свої євроатлантичні прагнення", - йдеться в повідомленні посольства у Facebook у четвер.

Американська дипустанова наголосила, що США глибоко віддані зміцненню прогресу України в реформах з її подальшої інтеграції в Європу, зокрема шляхом співпраці з міжнародними партнерами для зміцнення судових, регуляторних та фінансових установ.

Водночас міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і Біган під час зустрічі обговорили розвиток стратегічного партнерства між Україною та США, а також ситуацію в Білорусі, повідомив глава Міністерства закордонних справ України.

"Радий вітати заступника державного секретаря США Стівена Бігана в Києві. Ми докладно обговорили подальший розвиток стратегічного партнерства між Україною та США у сферах безпеки, енергетики, реформ, торгівлі та інвестицій, а також обмінялися баченням про ситуацію у Білорусі", - написав Кулеба в Twitter у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА