Інтерфакс-Україна
07:50 28.08.2020

Підприємства повинні фінансово підтримувати технікуми і училища, вкладати кошти в інфраструктуру знань

1 хв читати
Підприємства повинні фінансово підтримувати технікуми і училища, вкладати кошти в інфраструктуру знань

Президент України Володимир Зеленський вважає, що українські підприємства повинні фінансово підтримувати профільні технікуми і училища.

Як повідомляє прес-служба президента, на зустрічі Зеленського з представниками бізнесу Кіровоградської області в четвер було порушено тему забезпечення виробничих галузей кваліфікованими економістами і інженерними кадрами.

"Якщо ви на підприємстві скажете, що у вас заробітна плата хорошого молодого фахівця після вузу - тисяча доларів, і таких людей берете ... Скажете, що вам потрібні нові фахівці. Коли скажете, що у вас будуть отримувати такі кошти, ви побачите, який у вас буде конкурс в університеті. Як тільки почнеться конкурс - найрозумніші діти вчитимуться. Як тільки буде конкурс, після якого їх візьмуть, вони вчитимуться якісно. Тому що ви будете присутні на профільних, виробничих іспитах. На іспитах після кожного курсу. І будете бачити, зростає (студент - ІФ) інтелектуально чи ні. Це спільне бажання", - наголосив Зеленський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА