16:14 28.08.2020

Зеленський у Черкаській області пообіцяв сприяти поліпшенню системи кредитування для агробізнесу

2 хв читати

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу Черкаської області пообіцяв сприяти поліпшенню системи кредитування для аграрного бізнесу.

"Якщо йдеться про зрошувальну систему, можемо проговорити щонайменше з державними банками окремий формат кредитування. Наприклад, під 3-5%. Давайте пропозиції", - сказав він на зустрічі в п'ятницю, повідомляє прес-служба глави держави.

Представники агробізнесу подякували Зеленському за зміни в галузі, які мали місце під час нинішньої влади. Зокрема, за підписання президентом закону про кооперацію, який дає шанс на розвиток малого і середнього бізнесу. "Також протягом останнього року відбулися значні позитивні зміни в геокадастровій системі, особливо в частині боротьби з корупцією", - наголошується в повідомленні.

Наприкінці зустрічі Зеленський наголосив, що владі й бізнесу потрібен діалог, тому попросив хоча б раз на місяць проводити зустріч із головою ОДА з поточних проблем. Також він закликав звертатися до нього, якщо виникають труднощі, які не вирішуються без президента.

"Чому ми їздимо? Я ніколи б не знав деталі тих речей, про які ви говорите, якби я сюди не приїхав. От вчора сказали, що в Кропивницькому "вичистили" всіх бандитів. Показали статистику, що все добре. Я приїжджаю – і люди та бізнес наводять приклади, де ми бачимо – все ну зовсім не так", - зазначив він.

"Хочеться все зробити, щоб, коли приїжджаєш, говорили: слава богу, правоохоронці чесно працюють і на бізнес ніхто не тисне", - додав глава держави.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Глава МЗС: У разі завершення "Північного потоку 2" Україна хотіла б отримати гарантії своєї безпеки, зокрема шляхом виведення військ РФ

Росія не має права вето на рішення України та союзників щодо її членства в НАТО

Лідери НАТО закликають Росію припинити дестабілізацію України - заключна декларація

Кулеба: Рішення Німеччини не постачати озброєння в Україну - слабке з політичної та моральної точки зору

Україна має завершити реформу ЗСУ та СБУ й призначити посла в НАТО для прискорення вступу - "УДАР"

Кулеба: Україна готова обговорювати компенсації у зв'язку з "Північним потоком-2"

Порошенко не очікує нічого поганого для України від зустрічі Байдена і Путіна в Женеві

Байден не впевнений, що зможе домогтися від Путіна зміни його політики

Байден має намір відверто обговорити з Путіним порушення міжнародних норм, а також теми, за якими можлива співпраця

Єрмак: Україні потрібна допомога перед обличчям РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА