Інтерфакс-Україна
13:07 31.08.2020

Кремль: Використання силового резерву РФ для стабілізації обстановки в Білорусі не потребує згоди Ради Федерації

1 хв читати
Кремль: Використання силового резерву РФ для стабілізації обстановки в Білорусі не потребує згоди Ради Федерації

Згода Ради Федерації на можливе використання силового резерву РФ для стабілізації обстановки в Білорусі не знадобиться, проте наразі про його застосування не йдеться, оскільки ситуація там перебуває під контролем, заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

На запитання, чи знадобиться звернення президента РФ Володимира Путіна до Ради Федерації та отримання дозволу на використання силового резерву в Білорусі, Пєсков відповів: "У цьому випадку ми не вдаватимемося до гіпотетичних міркувань. Річ у тім, що це ратифікований російським парламентом договір, це передбачає певні зобов'язання РФ".

"Саме на ці зобов'язання посилався президент Путін. Але ще раз хочу наголосити, що нині про використання цього резерву не йдеться. Президент теж на цьому всіляко наголошував", - сказав Пєсков. Він нагадав, що Путін раніше заявив про можливість застосування силового резерву "в крайній ситуації, в ситуації, коли екстремісти перейдуть до прямої дестабілізації".

"Зараз ми бачимо, що стан справ під контролем, і тому немає сенсу говорити про це", - наголосив прес-секретар президента РФ.

На прохання уточнити, чи справді в цьому випадку згода Ради Федерації не знадобиться, Пєсков відповів: "Ні. Тому що це зобов'язання РФ, ратифіковані парламентом".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА