Інтерфакс-Україна
19:02 31.08.2020

Президент внесе до ВР законопроект про амністію капіталів

2 хв читати
Президент внесе до ВР законопроект про амністію капіталів

Президент Володимир Зеленський має намір внести до парламенту законопроект про "нульову декларацію" (або про амністію капіталів), повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"До речі, з того, що ми хочемо ухвалити, дуже важливий закон про амністію капіталів. Його текст уже узгоджений із президентом і зроблений на базі мого законопроекту №1232, внесеного до ВР рік тому. Найближчим часом чекаємо на внесення законопроекту президентом до ВР", - сказав він в інтерв'ю журналу "Новое Время".

"Те, що вже погоджено, те, що вже є, те, що вже ми точно маємо ухвалити", - додав Гетманцев.

При цьому він уточнив, що восени не планується глобальних податкових змін - системні зміни впроваджуватимуться з 2022 року.

"На жаль, Мінфін не зміг досі надати нам своє бачення системних податкових змін, малої податкової реформи, про які ми говорили ще взимку. Тому, найімовірніше, (хотілося б, щоб Мінфін нарешті впорався з розробкою податкових політик) системні зміни впроваджуватимуться вже з 2022 року", - зазначив голова комітету.

При цьому він наголосив на тому, що у Верховній Раді відсутня консолідована позиція щодо законопроектів стосовно вільних економічних зон і пакету законопроектів про підтримку промисловості.

"Як немає і щодо реформи оподаткування доходів, зменшення ефективної ставки із оподаткування доходів. Для мене це особистий виклик, я планував реалізувати цю ідею для країни і для бізнесу", - сказав голова комітету.

Раніше законопроект про податкову амністію №1232 пропонував механізм добровільного декларування фізособами прихованого доходу, ставки оподаткування 5% і 10%, а також знижену 2,5% за інвестування в облігації внутрішньої державної позики.

У травні цього року президент зазначав, що вважає допустимою амністію окремих активів за плату нижче ніж 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА