Інтерфакс-Україна
12:49 01.09.2020

Разумков сподівається, що ВР своєчасно ухвалить держбюджет України на наступний рік

2 хв читати
Разумков сподівається, що ВР своєчасно ухвалить держбюджет України на наступний рік

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що парламент своєчасно ухвалить державний бюджет України на 2021 рік.

"У нас з вами на цій сесії буде великий виклик - це державний бюджет України на 2021 рік. Я дуже сподіваюся, що і ми, і уряд в першу чергу, своєчасно зробимо все залежне від нас для того, щоб бюджет був ухвалений і держава ввійшла в новий рік із гідним кошторисом", - сказав Разумков на пленарному засіданні парламенту у вівторок.

Він наголосив, що для підготовки проекту держбюджету необхідно залучити не лише профільний комітет, а й усі інші комітети.

За словами спікера, серед викликів, які стоять перед Верховною Радою, - друга хвиля коронавірусу. "Усі ви бачите кількість захворілих... І в цьому плані без Верховної Ради також буде важко вийти з кризової ситуації", - сказав Разумков.

Спікер також наголосив, що серйозним викликом для парламенту стануть місцеві вибори.

"Я зараз говорю не про те законодавство, яке ми ухвалили, і зміни, які ще необхідно буде зробити. Я говорю про політику. Верховна Рада завжди була, є і буде політичним органом, і в її рішеннях буде політичний аспект, але мені дуже хотілося б, щоб навіть під час виборчої кампанії всі добре розуміли, що вибори проходять, а повага людей буде залишатися або не буде залишатися з нами. Тому політика - це правильно, це важливо, рейтинги - це важливо на 100%, однак державницька позиція повинна превалювати над ними", - сказав Разумков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА