Інтерфакс-Україна
11:47 07.09.2020

Голова Житомирської ОДА заявляє, що незаконного видобутку бурштину в регіоні немає і його буде легалізовано

2 хв читати
Голова Житомирської ОДА заявляє, що незаконного видобутку бурштину в регіоні немає і його буде легалізовано

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко заявляє, що незаконного видобутку бурштину в регіоні зараз немає і його буде легалізовано.

"Коли прийшов на посаду, мене представляли, я отримав кілька завдань. Одне з них - бурштин. Я хочу зараз офіційно заявити: незаконного видобутку бурштину зараз у Житомирській області немає! Я щиро вдячний колегам правоохоронцям, які принципово підійшли до цього питання, і ми подолали це ганебне явище в Житомирській області. Зараз Держгеокадастр готує 23 ділянки, які будуть виставлені на аукціон, і я маю величезне сподівання, що бурштин добуватимуть у рамках закону", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Бунечко нагадав, що було ухвалено закон про врегулювання видобутку бурштину, він може бути недосконалим, але до нього можна вносити зміни.

"І це дасть можливість легалізувати незаконний видобуток бурштину. Моя думка, як громадянина, що, наприклад, зазначені 23 ділянки купимо точно не ми з вами, а ті, хто раніше його нелегально добував, легалізувавши отримані кошти, викуплять ті ділянки. І робити все згідно із законом, щоб не залишати кратерів, а здійснювати рекультивацію земель, отримувати законно доходи, сплачувати податки", - зазначив він.

Як повідомлялося, 19 грудня 2019 року Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №2240 щодо урегулювання питання видобутку бурштину, який передбачає запровадження єдиних дозволів на розвідку з правом видобутку бурштину терміном на п'ять років на ділянки до 10 га через електронні аукціони ProZorro.


Повний текст інтерв'ю буде оприлюднено на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликає до нової хвилі парламентської дипломатії з Конгресом США

Умєров: КНДР залучила до війни проти України близько 11 тис. військових з елітного контингенту, розглядає можливість передати додатковий контингент

Умєров: Після завершення обговорень з РФ гуманітарних питань Україна планує перейти до теми зустрічі лідерів

КМІС: Половина українців відзначає рух України до розвитку демократії, 41% - до авторитаризму

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА