13:22 08.09.2020

60% киян задоволені діяльністю Кличка на посаді мера - опитування "Рейтингу"

1 хв читати
60% киян задоволені діяльністю Кличка на посаді мера - опитування "Рейтингу"

Діяльність міського голови Києва Віталія Кличка позитивно оцінили 60% киян. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

"60% задоволені діяльністю мера Віталія Кличка, 37% - не задоволені. Динаміка задоволеності роботою мера столиці має позитивну динаміку", - зазначено у звіті про результати опитування, оприлюдненому у вівторок.

Серед опитаних 59% вважають, що ситуація в Києві за час перебування Кличка на посаді покращилася. 26% вважають, що ситуація не змінилася, 13% - що погіршилася.

Роботу Кличка у сфері боротьби з пандемією коронавірусу на "відмінно" оцінили 6% опитаних, "добре" - 59%. "Погано" і "дуже погано" оцінили діяльність мера 21% і 6% відповідно.

При цьому 69% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у виборах мера і міської ради у жовтні 2020 року. Найвищий рівень мобілізації - серед найстарших опитаних.

Опитування проводилося в період з 31 серпня до 1 вересня 2020 року серед жителів міста Києва віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Опитування проводили методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження - не більше ніж 2,8%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Місцеві вибори в Україні пройшли спокійно - міжнародна місія СКУ

Зеленський змінив голову управління СБУ в Хмельницькій області

Зеленський запропонував нові формати політики, але тільки потрібно не красти і не відмовлятися від відповідальності - радник голови ОП

Стратегічне партнерство між Україною та США розвиватиметься за будь-якого президента - глава МЗС України

Кулеба не бачить доцільності змінювати "нормандський формат"

Кулеба: Під час третього раунду переговорів з Іраном обговорюватимуть виплату компенсацій родичам загиблих у збитому літаку "МАУ"

Написання нових Мінських домовленостей пов'язане з ризиками, треба шукати рішення всередині наявних - Кулеба

Від COVID-19 помер мер Борисполя і лідер виборчих перегонів Федорчук

Клімкін розцінив рішення КС про неконституційність антикорупційної реформи як більший крок назад в євроінтеграції України

Рішення КС про неконституційність антикорупційної реформи матимуть негативні наслідки для України - нардеп Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА