10:51 15.09.2020

Зеленський змінив членів конкурсної комісії з обрання директора ДБР

2 хв читати
Зеленський змінив членів конкурсної комісії з обрання директора ДБР

Президент України Володимир Зеленський своїм указом змінив персональний склад комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань, змінивши трьох із дев'яти членів, призначених у комісію за президентською квотою.

Згідно з підписаним главою держави 15 вересня указом, до складу комісії з проведення конкурсу на посаду директора ДБР тепер включені проректор Академії адвокатури України Алина Бірюкова (за згодою); завідувач кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Олександр Головко (за згодою); професор кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка Оксани Кучинська (за згодою).

Цим самим указом увільнено від виконання обов'язків членів конкурсної комісії провідного наукового співробітника відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права ім. Корецького Нацакадемії наук України Оксану Квашу; завідувача відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права ім. Корецького НАНУ Олександра Костенка; начальника відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Інституту спецпідготовки Національної академії прокуратури України Віктора Кощинця.

У зв'язку з цим визнано таким, що втратив чинність, указ президента України від 26 червня 2019 року "Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань".

Як повідомлялося, указом від 26 червня 2019 року Зеленський включив до складу комісії з проведення конкурсу на директора ДБР Квашу, Костенка та Кошинця.

Цим самим указом президент увільнив від виконання обов'язків членів комісії завідувача кафедри цивільного права юридичного факультету Київського національного університету ім. Шевченка, академіка Національної академії правових наук України Романа Майданика, професора кафедри теорії права і держави юрфаку КНУ ім. Шевченка Віктора Самохвалова та партнера юридичної фірми "Саєнко Харенко" Тетяну Сліпачук.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тимошенко: Непрофесійна влада продовжує зіштовхувати Україну в боргову яму, і змінити це можна на місцевих виборах

Парламентські вибори в Киргизстані відкладені до червня 2021 року - закон

Зеленський про загальнонаціональне опитування: Хочу отримати відповіді мільйонів людей, а не вибірку з двох тисяч громадян

ВЕЗ на Донбасі є важливим елементом завершення війни - Зеленський

Зеленський: Будемо знаходити різні підходи, щоб передавати землю місцевим громадам

У США відбудуться фінальні дебати перед виборами - останній шанс для Трампа та Байдена виступити на захист своїх кандидатур на пост президента

Порошенко переконаний, що парад на честь 30-річчя Незалежності України відбудеться в будь-якому разі

Зеленський підтвердив: Заплановане на день місцевих виборів всенародне опитування не матиме юридичних наслідків

В українців зростає інтерес до ініційованого Зеленським опитуванням, але 23% вважають його незаконним - соцдослідження

Перед Зеленським може виникнути вибір: переформатування коаліції або розпуск парламенту - Потураєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА