Інтерфакс-Україна
15:04 15.09.2020

Ніхто не має втручатися у внутрішню політику Білорусі, зокрема ті країни, про які ми чуємо, - Зеленський

2 хв читати
Ніхто не має втручатися у внутрішню політику Білорусі, зокрема ті країни, про які ми чуємо, - Зеленський

 Президент України Володимир Зеленський наголошує, що ніхто не має втручатися у внутрішню політику Білорусі, але не можна допустити, щоб громадяни цієї країни, котрі мирно протестують, постраждали або загинули, а Олександр Лукашенко "має почути людей".

"Україна не хоче втручатися у внутрішню політику Білорусі. І я впевнений, що так само мають діяти всі інші країни, про втручання яких ми з вами чуємо. Іноді з різних засобів масової інформації. Але при цьому ми маємо зробити все при цьому, щоб жодна людина не постраждала, жодна людина не загинула. Тому я вважаю, що пан Лукашенко має все-таки знайти ті слова, які він раніше знаходив зі своїм народом, і почути людей. Це дуже важливо", - сказав він на спільному брифінгу у вівторок у Відні з президентом Австрії Александром Ван дер Белленом.

Зеленський наголосив, що Україні не все одно, що відбувається в Білорусі.

"Це наші сусіди. Ми від початку говорили і справді звертали увагу білоруської влади, що в жодному разі не можна допустити кровопролиття. Це страшна ситуація. Але що ми бачимо? Ми бачимо зі ЗМІ, що люди вийшли на вулицю, тисячі людей, і ми бачимо ставлення до цих тисяч людей. Мені здається, що білоруська влада в будь-якому разі має знайти шлях, діалог із людьми, зі своїм народом, який її обрав, який їх робив чиновниками чи президентами. І саме для них президенти всі служать, саме для них ми всі працюємо. Тому діалог має бути знайдено", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА