Інтерфакс-Україна
20:20 15.09.2020

Ще п'ять арабських країн можуть нормалізувати відносини з Ізраїлем - Трамп

1 хв читати
Ще п'ять арабських країн можуть нормалізувати відносини з Ізраїлем - Трамп

 Ще п'ять арабських країн можуть взяти приклад з ОАЕ та Бахрейну і нормалізувати відносини з Ізраїлем, заявив у вівторок президент США Дональд Трамп.

За його словами, "цей (приклад) готові наслідувати багато країн". "Ми значно просунулися вперед ще з п'ятьма країнами", - сказав Трамп.

Водночас він відмовився повідомити, про які саме країни йдеться.

Слова Трампа прозвучали після його двосторонніх зустрічей з представниками ОАЕ та Бахрейну напередодні церемонії підписання угод, які отримали назву Авраамських.

У більшості арабських і мусульманських країн дипвідносини з Ізраїлем відсутні. Виняток становлять Єгипет, який встановив дипломатичні відносини з Ізраїлем у 1979 році, Йорданія - в 1994 році, а також Туреччина, яка була однією з перших мусульманських країн, які визнали Ізраїль. Тепер цей список поповнюють ОАЕ і Бахрейн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА