12:06 17.09.2020

В Офісі президента вважають, що Юрченко "втратив етичні підстави бути депутатом"

2 хв читати
В Офісі президента вважають, що Юрченко "втратив етичні підстави бути депутатом"

 В Офісі президента України вважають, що народний депутат від "Слуги народу" Олександр Юрченко "втратив етичні підстави бути депутатом Верховної Ради", при цьому утримуються від юридичних оцінок, оскільки це предмет розслідування правоохоронних органів і суду.

"Що найбільше обурює у поведінці депутата Олександра Юрченка, то це зухвалість у спілкуванні – його, а разом з ним і його помічника, нехай і неофіційного. Національне антикорупційне бюро України зафіксувало, що пан Юрченко у свої 32 роки поводиться так, ніби він повністю пропустив увесь політичний розвиток нашого суспільства після 2014 року. Не побачив, не зрозумів, не навчився. Жодного виправдання цьому бути не може. Цілком логічно, що з такою зухвалістю він став "героєм" того відео, яке оприлюднило НАБУ й подивилася вся країна. Від зухвалості до хабарництва – завжди один крок", - ідеться в повідомленні прес-служби ОП у четвер.

В Офісі президента зазначили, що свідомо залишають у стороні правову складову цієї ситуації, оскільки не мають повноважень давати суто юридичну оцінку матеріалам кримінальних проваджень, зібраним доказам. "Але констатуємо, що з політичної й моральної точок зору, враховуючи наведений НАБУ відеоматеріал, пан Юрченко втратив етичні підстави бути депутатом Верховної Ради. Влада - не місце для "плюшок", - наголосили в ОП.

В Офісі президента наголосили, що цінують діяльність НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з викриття нечистих дій і намірів серед політичного класу України, і сподіваються, що матеріали цієї та інших гучних справ зібрані в достатній кількості й належні за своєю якістю, щоб було можливим довести відповідні звинувачення у суді

"Водночас звертаємо увагу громадськості на презумпцію невинуватості: кожна особа вважається невинуватою, доки протилежне не встановлено обвинувальним вироком суду. Очікуємо, що пан Юрченко співпрацюватиме з представниками НАБУ, САП та Офісу генерального прокурора для встановлення всіх правдивих обставин цієї справи в юридичному значенні цих слів. Політично й морально усі вже все побачили", - додали в ОП.

Офіс президент також очікує від НАБУ повноцінної співпраці з генеральним прокурором, як цього вимагає чинне процесуальне законодавство.

"Від першого дня каденції президента України Володимира Зеленського антикорупційна інфраструктура держави отримала від президента та монобільшості в парламенті все необхідне для повноцінної роботи. Рішення, необхідні для розбудови й незалежної діяльності відповідних інституцій, зокрема законодавчі, були ухвалені. Розпочав роботу Вищий антикорупційний суд. Ще раз наголошуємо: хоч би ким був підозрюваний у корупції, має бути проведене повне розслідування всіх обставин кожної справи. Жодних винятків із цього правила для жодної особи в державі не було й не буде", - заявили в ОП.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ми всі активно працюємо над тим, щоб зустріч лідерів у "нормандському форматі" стала можливою - посол Німеччини в Україні

Депутати зареєстрували у ВР постанову про звільнення глави Мінекономіки

Зеленський намагався довести виборцям, що не змінив своїх позицій і виконує дані перед виборами обіцянки - думка

Турчинов побачив у посланні президента до ВР спроби приховати відповідальність за провал боротьби з пандемією, корупцію і руйнування економіки

Понад чверть українців очікують значних фальсифікацій на місцевих виборах 25 жовтня - соцопитування

У "Слузі народу" вважають обґрунтованим перерахування досягнень у посланні президента

Виступати з посланням президента за п’ять днів до місцевих виборів не дуже правильно - думка

Посол Великої Британії: РФ потрібно лише вийти з Донбасу та повернути Крим Україні

У "Батьківщині" розцінили виступ Зеленського у ВР як спробу посприяти хорошому результату "Слуги народу" на виборах

Послання Зеленського до парламенту було агітацією за "Слугу народу" перед місцевими виборами - нардеп Гончаренко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА