Інтерфакс-Україна
12:57 17.09.2020

Засідання фракції "Слуга народу" у ВР з питання зміни постанови про місцеві вибори скасовано - нардеп Качура

1 хв читати
Засідання фракції "Слуга народу" у ВР з питання зміни постанови про місцеві вибори скасовано - нардеп Качура

Засідання парламентської фракції "Слуга народу", на якому планували обговорити питання, пов'язані зі зміною до постанови парламенту про місцеві вибори, в четвер не відбудеться, заявляє народний депутат цієї фракції Олександр Качура.

"Засідання фракції щодо Мінського процесу й голосування постанови про місцеві вибори скасовано. Конкретну дату не призначено. Причина - хвороба одного з учасників зустрічі", - написав Качура у своєму Telegram-каналі в четвер.

Як повідомила журналістам заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, засідання фракції скасували, тому що захворів віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

"Скасували через хворобу пана Резнікова, я думаю, що ми зустрінемося в інший день, знайдемо якось, як із ним поговорити. Просто без нього немає сенсу все це знову обговорювати. Ми в понеділок самі обговорили та зрозуміли, що мають бути люди з ТКГ", - сказала Кравчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА