Інтерфакс-Україна
12:49 18.09.2020

Заява Верховного Суду щодо оприлюднених плівок у справі суддів ОАСК: ВС вільний і працює на захист громадян

1 хв читати
Заява Верховного Суду щодо оприлюднених плівок у справі суддів ОАСК: ВС вільний і працює на захист громадян

Верховний Суд занепокоєний питанням довіри громадян до судової системи та заявляє про незалежність і неупередженість своєї роботи.

Як передає в п'ятницю кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", заяву Верховного Суду щодо оприлюднених плівок суддів Окружного адмінсуду Києва (ОАСК) оголосила на пленумі голова Верховного Суду Валентина Данішевська.

"Було оприлюднено чергові так звані плівки. Громадян України... обурює така інформація, і Верховний Суд не може на це не реагувати", - сказала Данішевська.

При цьому голова суду наголосила, що не йдеться про оцінку оприлюдненої інформації. "Ми хочемо зауважити, що Верховний Суд... вільний і працює тільки для того, щоб якомога краще захищати людей, ми непокоїмося про те, щоб довіра зростала", - наголосила вона.

"Ми хочемо сказати про себе і наших колег... незалежний і неупереджений суд є", - сказала Данішевська, озвучуючи заяву суддів Верховного Суду про аспекти незалежності судової влади, ухвалену на пленумі.

У коментарі журналістам голова касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду Михайло Смокович пояснив, що заява, схвалена на пленумі, стосується загалом ситуації, що склалася з незалежністю суддів. За його словами, Верховний Суд закликає все українське суспільство утриматися від будь-яких або передчасних і необґрунтованих звинувачень на адресу суддів України.

Пленум Верховного Суду також затвердив бюджетний запит суду на 2021 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА