Інтерфакс-Україна
15:46 18.09.2020

НАБУ та САП повідомили екс-чиновнику Генпрокуратури про підозру у зловживаннях на 1,8 млн грн

1 хв читати
НАБУ та САП повідомили екс-чиновнику Генпрокуратури про підозру у зловживаннях на 1,8 млн грн

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) повідомили колишньому начальнику одного з відділів Управління матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури України про підозру у зловживанні службовим становищем, яке завдало майже 1,8 млн грн збитків державі.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, дії особи кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 КК України.

"Слідство встановило, що колишній посадовець упродовж 2015 року забезпечив укладення та оплату господарських договорів між Генеральною прокуратурою України та приватними компаніями на нібито проведення ремонтних робіт у приміщеннях ГПУ без наміру реального їх виконання", - йдеться у повідомленні.

Так, у підсумку роботи не виконали, але Генпрокуратура перерахувала компаніям 1,8 млн грн.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють із січня 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА