16:24 22.09.2020

"Євросолідарність" зареєструвала законопроект, що вносить правки до ухвалених ВР змін до Податкового кодексу

2 хв читати
"Євросолідарність" зареєструвала законопроект, що вносить правки до ухвалених ВР змін до Податкового кодексу

Фракція "Європейська Солідарність" зареєструвала законопроект №4065-1, який передбачає зміни до закону №466 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", повідомляє прес-служба політсили.

"Навколо цього скандального законопроекту відбувалися дискусії, його норми викликали чимало критики. До того ж багато норм не містять ані логічної, ані економічної суті, а антиофшорні заходи занадто складні для їх ефективного впровадження та адміністрування. Але на реакцію "слуг народу" годі було сподіватися", - заявили в "Євросолідарності".

У партії також нагадали, що вже 1 січня 2021 року набудуть чинності норми, які негативно позначаться на умовах ведення бізнесу в Україні.

"Аби цього не сталося, сьогодні ми з колегами з парламенту зареєстрували законопроект №4065-1, яким маємо на меті відновити законні права платників податків", - наголосили в партії.

Зокрема, депутати пропонують скасувати оцінки операцій з нерезидентами на предмет того, чи є в них економічний ефект (ділова мета), зберігши застосування концепції ділової мети виключно для великих платників податків у межах трансфертного ціноутворення, та скасувати інститут провини, за якого податковий орган на власний розсуд зможе визначати, чи винен платник у порушенні податкового законодавства. Крім того, пропонується виключити низку норм щодо посилення фінансової відповідальності платників податків, положення щодо розширення застосування пені на суми штрафних (фінансових) санкцій, не сплачених у встановлені законодавством терміни, а також скасувати можливість внесення змін до річного плану-графіка проведення документальних планових перевірок.

"Ми як парламентська опозиція вважаємо, що в умовах падіння економіки, посиленого наслідками карантинних заходів, Україна не може собі дозволити збільшувати ні тиск, ні податкове навантаження на бізнес. Чинна влада має шукати крайніх у недолугості власної економічної політики, а не запроваджувати "презумпцію винуватості" у ставленні держави до платників податків", - зазначають у "Євросолідарності".

"Бізнес, навпаки, як ніколи, потребує підтримки від держави чи принаймні відсутності законодавчих змін на гірше. Тому ми будемо наполягати на усуненні бар'єрів, які "слуги" штучно звели перед суб'єктами господарювання протягом останнього року, і закликаємо небайдужих представників усіх фракцій і груп долучатися до цього процесу", - закликають у політсилі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Слуга народу" Гунько випереджає Ляшка на 2,11% в окрузі №208 після підрахунку майже 95% протоколів - ЦВК

Кернес і його політсила перемогли на виборах до Харківської міської та обласної рад - попередні результати

Більше ніж третина українців вважає, що соціально-економічна політика нинішньої влади спрямована на підтримку багатих та олігархів - опитування

В Україні понад 91% ДВК завершили підрахунок голосів на місцевих виборах і передали документи до ТВК

У Брюсселі вважають, що Київ і Будапешт мають вирішити наявні двосторонні проблеми на основі цінностей і принципів ЄС

ENEMO оцінює місцеві вибори в Україні як вільні та конкурентні, хоча має низку зауважень - попередній звіт

До Львівської міськради попередньо проходять 5 партій

"Батьківщина" вимагає чесного підрахунку голосів на виборах нардепа у 208-му окрузі

Україна "недружніми кроками" відмовилася від підтримки Угорщиною зусиль з євроатлантичної інтеграції - Сіярто

Мерів Кременчука і Горішніх Плавнів переобрано в один тур

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА