Інтерфакс-Україна
19:58 22.09.2020

Внесення змін до постанови про місцеві вибори ставить під сумнів їх легітимність - Разумков

1 хв читати
Внесення змін до постанови про місцеві вибори ставить під сумнів їх легітимність - Разумков

Внесення змін до постанови про призначення місцевих виборів ставить під сумнів їх легітимність, заявляє голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"У неділю висували кандидатів в країні, хтось у суботу проводив конференції та з'їзди. Тобто сьогодні внести зміну до цієї постанови - це поставити під сумнів легітимність проведення виборів. Чому? Тому що вибори - це послідовність дій: одне йде за іншим" , - заявив Разумков в ефірі телеканалу "Прямий" ввечері у вівторок.

За його словами, у владі сьогодні немає людей, яким було б цікаво поставити під сумнів легітимність виборчого процесу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА