Інтерфакс-Україна
14:30 23.09.2020

Добкін заявив про намір балотуватися в мери Харкова

2 хв читати
Добкін заявив про намір балотуватися в мери Харкова

Народний депутат попередніх скликань Михайло Добкін заявив, що подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду мера Харкова, яку вже обіймав раніше.

"Сьогодні я подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду Харківського міського голови. Воістину кажуть: людина міркує, а Бог порядкує", - написав Добкін у своєму Telegram-каналі.

"Не хочу тут багато писати про мотиви і причини такого рішення. Скажу лише одне, бажаю Геннадію Кернесу якнайшвидшого одужання й повернення до рідного Харкова", - додав він.

Як повідомлялося раніше, в середу вранці "Блок Кернеса - Успішний Харків" на міській партконференції в середу вранці висунув кандидатом на посаду міського голови нинішнього градоначальника Геннадія Кернеса.

У Кернеса підтверджено COVID-19 і двостороннє запалення легенів. 10 вересня його госпіталізували до 17-ї міської лікарні.

15 вересня директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко повідомив, що стан Кернеса стабільно важкий.

У ніч на 17 вересня Кернеса транспортували спеціалізованим літаком із Харкова до Берліна на лікування в клініку "Шаріте".

Михайло Добкін обіймав посаду міського голови Харкова з 2006 до 2010 року, а Геннадій Кернес у цей час був секретарем міськради. Вони обидва були висуванцями Партії регіонів. Після призначення Добкіна головою Харківської обласної державної адміністрації в березні 2010 року Кернес спочатку став в.о. міського голови, а потім двічі обирався на цю посаду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА