Інтерфакс-Україна
10:59 24.09.2020

Ми не маємо права залазити людям у кишеню - Верещук про держбюджет-2021

1 хв читати
Ми не маємо права залазити людям у кишеню - Верещук про держбюджет-2021

 Народний депутат фракції "Слуга народу" і кандидат у мери Києва від цієї партії Ірина Верещук розкритикувала проект державного бюджету України на 2021 рік.

"Цей проект бюджету треба критикувати, тому що він не є соціально орієнтованим, він не вирішує завдання оборони, медицини та освіти. Ці галузі знову отримують фінансування за залишковим принципом. Чим думав Мінфін, коли верстав цей бюджет, незрозуміло", - сказала Верещук в ефірі телеканалу "112.Україна".

Вона вважає, що необхідно переглянути багато статей надходжень і видатків.

"Це нечесно і несправедливо стосовно власного народу. Ми не маємо ні морального, ні політичного права залазити людям у кишеню. Попередня влада і так достатньо залізла у 2015 році, коли підняла тарифи та обвалила гривню", - сказала нардеп.

Вона також закликала не поспішати з ухваленням бюджету і ретельно його доопрацювати.

"Я далека від думки, що нам треба поспішати та ухвалювати бюджет перед місцевими виборами. Ми працюємо на наступний рік і ухвалювати бюджет, щоб комусь догодити, не враховуючи інтереси людей, точно не варто", - зазначила Верещук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США виступають проти запрошення Зеленського на саміт НАТО в Гаазі – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА