Інтерфакс-Україна
13:14 24.09.2020

Поновлення роботи аеропорту "Ужгород" дасть змогу відновити авіаміст між Заходом і Сходом України - Зеленський

1 хв читати
Поновлення роботи аеропорту "Ужгород" дасть змогу відновити авіаміст між Заходом і Сходом України - Зеленський

 Відновлення роботи міжнародного аеропорту "Ужгород" (Закарпатська обл.) дасть змогу "зшити" Україну, відновити авіаційний міст між Заходом і Сходом, заявив президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Словаччини.

"Ми маємо відновити повноцінну роботу Міжнародного аеропорту "Ужгород", і сьогодні ми уклали угоду, яка усуне останні перешкоди й дасть змогу нам відродити регулярні рейси до міста Ужгорода. Ця угода є насправді дуже важливою. Для мене це один з інструментів, який дає змогу "зшити" Україну, відновити авіаційний міст між Заходом і Сходом", - сказав Зеленський на спільній із президентом Словаччини Зузаною Чапутовою прес-конференції в Братиславі в четвер.

Президент подякував Словаччині за конструктивну позицію з цього питання.

"Ми погодили, що в жовтні маємо завершити роботу над технічними питаннями для імплементації вже цієї угоди", - зауважив він.

Президент Словаччини Зузана Чапутова також схвалила досягнення цієї угоди.

"Я також рада з приводу того, що сьогоднішній візит має і конкретне втілення, конкретні, реальні кроки. Це підписання двох важливих документів: меморандуму й міжнародної угоди, яка дасть можливість використовувати наш повітряний простір для того, щоб зробити функціонуючим аеропорт "Ужгород", - пояснила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Трамп підписав указ про скасування низки санкцій проти Сирії - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА