14:46 24.09.2020

Протестувальників у Білорусі підтримують понад 45% українців - соцопитування КМІС

2 хв читати
Протестувальників у Білорусі підтримують понад 45% українців - соцопитування КМІС

45,3% усіх українців підтримують жителів Білорусі, які протестують проти підсумків виборів президента, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 12 до 16 вересня.

Згідно з даними дослідження, 45,3% усіх українців підтримують протестувальників. Президента Білорусі Олександра Лукашенка, якого ЄС і США не визнають законно обраним, підтримують 31,3% респондентів.

Зазначається, що якщо на заході й у центрі більше тих, хто підтримує протестувальників, то на півдні й сході - тих, хто підтримує Лукашенка.

Зокрема, 48,7% серед виборців партії "Слуга народу" на виборах до Верховної Ради підтримують протестувальників, 29,9% - Лукашенка. Серед виборців "Європейської солідарності" 80,1% підтримують протестувальників, 4,3% - Лукашенка. Серед виборців "Опозиційної платформи - За життя" - 12,9% підтримують протестувальників, 66,8% - Лукашенка. Серед виборців "Батьківщини" - 52,1% підтримують протестувальників, 35,7% - Лукашенка. Серед виборців "Радикальної партії Ляшка" 51,4 підтримують протестувальників, 34,9 - Лукашенка. Серед виборців "Партії Шарія" 15,9% підтримують протестувальників, 71,2 - Лукашенка.

Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не входять території, тимчасово неконтрольовані владою України, - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Під час опитування проведено 2 тис. інтерв'ю. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко назвав п'ять кроків виходу з конституційної кризи в Україні

ЄК вимагає від Таллінна привести правові норми з боротьби з расизмом і ксенофобією у відповідність із законами ЄС

Єрмак вважає, що події в КС відбулися не без зовнішнього втручання - зустріч із послами G7

КС було створено як інструмент захисту Конституції, зараз Конституцію треба захистити від її "вартових" - експерт

Питання перегляду "безвізу" ЄС з Україною на порядку денному не стоїть - Стефанішина

Другий тур виборів у громадах від 75 тис. може відбутися 15, 22 або 29 листопада і навіть у першу неділю грудня - "ОПОРА"

Законопроект Зеленського щодо КС - це спроба потоптатися по судовій владі, вважає депутат від "ОПЗЖ" Німченко

КС запрошує президента на зустріч у будь-якому форматі, щоб вирішити штучний конфлікт - голова суду

Голова КС: Я не звинувачую президента, але його оточення робить погану роботу

Президент вже розмовляв із головою КС і всі рішення були ухвалені з урахуванням цих переговорів - прес-секретар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА