14:46 24.09.2020

Протестувальників у Білорусі підтримують понад 45% українців - соцопитування КМІС

2 хв читати
Протестувальників у Білорусі підтримують понад 45% українців - соцопитування КМІС

45,3% усіх українців підтримують жителів Білорусі, які протестують проти підсумків виборів президента, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 12 до 16 вересня.

Згідно з даними дослідження, 45,3% усіх українців підтримують протестувальників. Президента Білорусі Олександра Лукашенка, якого ЄС і США не визнають законно обраним, підтримують 31,3% респондентів.

Зазначається, що якщо на заході й у центрі більше тих, хто підтримує протестувальників, то на півдні й сході - тих, хто підтримує Лукашенка.

Зокрема, 48,7% серед виборців партії "Слуга народу" на виборах до Верховної Ради підтримують протестувальників, 29,9% - Лукашенка. Серед виборців "Європейської солідарності" 80,1% підтримують протестувальників, 4,3% - Лукашенка. Серед виборців "Опозиційної платформи - За життя" - 12,9% підтримують протестувальників, 66,8% - Лукашенка. Серед виборців "Батьківщини" - 52,1% підтримують протестувальників, 35,7% - Лукашенка. Серед виборців "Радикальної партії Ляшка" 51,4 підтримують протестувальників, 34,9 - Лукашенка. Серед виборців "Партії Шарія" 15,9% підтримують протестувальників, 71,2 - Лукашенка.

Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не входять території, тимчасово неконтрольовані владою України, - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Під час опитування проведено 2 тис. інтерв'ю. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шольц сумнівається у можливості заборони видачі шенгенських віз росіянам

Уряд напрацював необхідні акти для максимального виконання Угоди про асоціацію з ЄС - Стефанішина

Єрмак: Заборона на видачу шенгенських віз росіянам – пріоритетна мета нового пакета санкцій ЄС

Відносини з Росією після війни залежатимуть від того, що буде з нею в майбутньому – Єрмак

Єрмак: Ми не втрачаємо сподівання на більш проукраїнську позицію Китаю

Зеленський обговорив із президентом Гани питання продовольчої безпеки та підтримки України в міжнародних організаціях

Уряд Японії пішов у відставку

Зеленський обговорив із президентом Конго подолання продовольчої кризи

Раді пропонують удосконалити відповідальність за колабораціонізм

Зеленський закликав Білла Клінтона використати особистий авторитет для привернення уваги світу до ядерних загроз РФ на Запорізькій АЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА