Інтерфакс-Україна
19:03 24.09.2020

Велика Британія готує санкції проти Білорусі за порушення прав людини

1 хв читати
Велика Британія готує санкції проти Білорусі за порушення прав людини

Велика Британія готує санкції проти фізичних осіб за порушення прав людини в Білорусі, заявив у четвер глава британського МЗС Домінік Рааб.

"Я розпорядився, щоб команда Міністерства закордонних справ (...) підготувала санкції відповідно до "закону Магнітського" стосовно тих, хто відповідальний за серйозні порушення прав людини", - сказав Рааб, виступаючи в палаті громад.

Він зазначив, що Велика Британія з цього питання координуватиме свої кроки зі США та Канадою.

"Ми задіюємо всі засоби, наявні в нашому розпорядженні, щоб притягнути до відповідальності Лукашенка та його режим", - додав міністр.

За його словами, Велика Британія також наростить фінансову допомогу правозахисним групам і незалежним ЗМІ в Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА