18:04 25.09.2020

Багато учасників місцевих виборів змінюють імена та прізвища на такі самі, як у лідерів перегонів, - Малюська

1 хв читати
Багато учасників місцевих виборів змінюють імена та прізвища на такі самі, як у лідерів перегонів, - Малюська

 Учасники місцевих виборів 25 жовтня нерідко змінюють свої імена та прізвища на ті, які мають лідери виборчих перегонів, при цьому юридичних підстав для відмови заявникам немає, у зв'язку з цим Міністерство юстиції ініціює зміни у формі бюлетенів, заявляє керівник відомства Денис Малюська.

"І хоча відповідна зміна буде відображена в офіційній передвиборній автобіографії кандидата, це особливо не робить таку маніпулятивну передвиборну технологію менш ефективною. Запропонуємо парламенту внести зміни до Виборчого кодексу, щоб відображати нещодавню зміну ПІБ безпосередньо в бюлетені, аби виборців не вводили в оману", - написав Малюська на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Іншою проблемою, що виникла під час виборчої кампанії, міністр назвав "надзвичайно велику" кількість охочих змінити інформацію про партії та їхні регіональні підрозділи в останні дні перед крайнім терміном, визначеним для реєстрації кандидатів.

"Велика вдячність відповідним структурним підрозділам міністерства, які за рахунок всього свого вільного часу та сну здійснювали реєстраційні дії в надзвичайно напруженій атмосфері, коли будь-яке (цілком законне!) зволікання миттєво трактувалось як політичні репресії. Ніби вдалося пройти цей етап без скандалів", - зазначив Малюська.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порядок денний найближчих засідань КС говорить про те, що він став "реакційним політичним органом" - радник голови ОП

Новий склад КС буде формуватися максимально прозоро, за участю громадськості та міжнародних партнерів

Цей склад КС формувався за участю Порошенка і ще при ньому відміняв кримінальну відповідальність за незаконне збагачення - Арахамія

Рада Європи попереджає, що звільнення чинних суддів КС буде порушенням Конституції - лист до Разумкова

КС у вівторок продовжить розгляд справи про конституційність мовного закону

МЗС України ініціює співпрацю з міжнародними партнерами для подолання наслідків рішення КС

Москва надасть Єревану всю необхідну допомогу, якщо бойові зіткнення в Карабасі будуть перенесені на територію Вірменії – МЗС РФ

Підтримка антикорупційних інститутів є важливим зобов'язанням програми МВФ – Фонд

Голосування за внесений Зеленським законопроект про конституційне судочинство - безальтернативний шлях виходу з кризи, спровокованої КСУ - "Слуга народу"

Порошенко назвав п'ять кроків виходу з конституційної кризи в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА