Інтерфакс-Україна
12:27 28.09.2020

За крісло мера Ужгорода поборються три кандидати на ім’я Богдан Андріїв, зокрема нинішній голова

2 хв читати
За крісло мера Ужгорода поборються три кандидати на ім’я Богдан Андріїв, зокрема нинішній голова

 Ужгородська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатами на посаду мера Ужгорода Богдана Євстафійовича Андріїва, який є нинішнім міським головою, а також Богдана Михайловича Андріїва і Богдана Ярославовича Андріїва, повідомила Громадянська мережа "ОПОРА".

Усі троє кандидатів балотуються як самовисуванці.

Богдан Євстафійович Андріїв обіймає посаду міського голови Ужгорода з 16 листопада 2015 року. Тоді суб'єктом його висунвання була партія "Відродження". У 2019 році він балотувався в народні депутати від політсили "Опозиційний блок" і займав сьому позицію в списку.

Публічну інформацію про діяльність двох інших Богданів Андріївих поки що з'ясувати не вдалося. Тому в мережі "ОПОРА" припускають, що ці два кандидати зареєстровані як технічні.

У факті реєстрації кандидатів з однаковим прізвищем порушення законодавства немає. Утім, якщо із цього приводу будуть заяви в поліцію або у правоохоронців виникнуть інші підстави звернути увагу на цей факт, то завдання правоохоронців, а згодом - суду з'ясувати: чи не платив хтось кандидату гроші за те, щоб він зареєструвався. Якщо відповідь ствердна, то це ознаки злочину за статтею 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця або кандидата) або за статтею 157 КК (перешкоджання здійсненню виборчого права, поєднане з обманом).

Як відомо, в Умані (Черкаська обл.) ТВК зареєструвала кандидатами на посаду мера двох тезок нинішнього міського голови Олександра Цебрія. Причому імена і прізвища вони змінили в червні та липні цього року. Самого мера як кандидата комісія реєструвати відмовилася.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА