18:21 28.09.2020

Більшість жителів Маріуполя готові підтримати на виборах чинного мера - опитування "Рейтингу"

1 хв читати
Більшість жителів Маріуполя готові підтримати на виборах чинного мера - опитування "Рейтингу"

Жителі Маріуполя (Донецька область) мають намір проголосувати за нинішнього мера Вадима Бойченка на місцевих виборах, про що свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Згідно з оприлюдненими у понеділок даними, за Бойченка готові віддати голос 72,4% серед тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. 11,9% готові підтримати Володимира Клименка, 4,1% - Артура Андрощука, 3,0% - Максима Бородіна. Рейтинг інших кандидатів нижче ніж 2%. Не визначилися з вибором близько 7% опитаних.

Загалом 67% респондентів відповіли, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах, ще майже 20% - вагаються (50/50), 12% - малоймовірно, що голосуватимуть.

У рейтингу до міської ради лідирує партія "Блок Вадима Бойченка" з рейтингом 55,2% серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором. Далі – партія "Опозиційна платформа – За життя" (23,3%). За партію "Слуга народу" могли б віддати свої голоси 5,7%, за Партію Шарія – 5,5%. Рейтинг інших політичних сил нижче ніж 3%. Не визначилися близько 8% опитаних.

Опитування проводилося 18-24 вересня серед жителів Маріуполя від 18 років і старше . Вибірка репрезентативна за віком і статтю. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше ніж 3,1%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порядок денний найближчих засідань КС говорить про те, що він став "реакційним політичним органом" - радник голови ОП

Новий склад КС буде формуватися максимально прозоро, за участю громадськості та міжнародних партнерів

Цей склад КС формувався за участю Порошенка і ще при ньому відміняв кримінальну відповідальність за незаконне збагачення - Арахамія

Рада Європи попереджає, що звільнення чинних суддів КС буде порушенням Конституції - лист до Разумкова

КС у вівторок продовжить розгляд справи про конституційність мовного закону

МЗС України ініціює співпрацю з міжнародними партнерами для подолання наслідків рішення КС

Москва надасть Єревану всю необхідну допомогу, якщо бойові зіткнення в Карабасі будуть перенесені на територію Вірменії – МЗС РФ

Підтримка антикорупційних інститутів є важливим зобов'язанням програми МВФ – Фонд

Голосування за внесений Зеленським законопроект про конституційне судочинство - безальтернативний шлях виходу з кризи, спровокованої КСУ - "Слуга народу"

Порошенко назвав п'ять кроків виходу з конституційної кризи в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА