13:42 29.09.2020

Зеленський про трагедію у Бабиному Яру: Схиляємо голову перед усіма жертвами, не маємо права забути ці страшні злочини

2 хв читати
Зеленський про трагедію у Бабиному Яру: Схиляємо голову перед усіма жертвами, не маємо права забути ці страшні злочини

Президент України Володимир Зеленський у 79-ті роковини трагедії у Бабиному Яру наголосив, що ми не маємо права забути ці страшні злочини, щоб більше ніколи нічого схожого не відбулося стосовно жодної національності.

"Є слова, після прочитання яких стає моторошно. Слова, що ілюструють безмежність людської жорстокості. Слова, що є символом звірячої ненависті. Це слова оголошень, які розвішували в Києві нацистські окупанти. У них усім євреям міста та околиць наказувалося прибути 29 вересня 1941 року, о 8-й годині ранку, з документами, грішми й білизною на ріг вулиць Мельникова та Дегтярівської. А тим, хто не підкориться, погрожували розстрілом", - написав Зеленський на сторінці у Facebook.

Президент зазначив, що за два дні в урочищі Бабин Яр нацисти вбили майже 34 тис. осіб, а за два наступні роки, за різними підрахунками - від 70 до 200 тис.

Він додав, що страчені у Бабиному Яру - це тисячі зруйнованих людських доль, тисячі сімей і тисячі нагадувань людству про те, до чого призводять ксенофобія, расизм і нетерпимість.

"79 років тому у спільне минуле українського та єврейського народів була вписана чорна сторінка. Ми схиляємо голову перед усіма жертвами Бабиного Яру. І не маємо права забути ці страшні злочини. Щоб більше ніколи в історії щодо жодної національності в жодному куточку світу не з’являлися такі оголошення. Ніколи знову! Вічна пам'ять загиблим у Бабиному Яру!" - підсумував Зеленський.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА