Інтерфакс-Україна
19:45 16.10.2020

Туреччина і Україна домовилися співпрацювати в сфері безпеки, екстрадиції злочинців і боротьби з терористичними організаціями - Ердоган

1 хв читати
Туреччина і Україна домовилися співпрацювати в сфері безпеки, екстрадиції злочинців і боротьби з терористичними організаціями - Ердоган

Туреччина і Україна домовилися співпрацювати в сфері безпеки, питаннях екстрадиції засуджених за злочини осіб і координації в питаннях боротьби з терористичними організаціями, повідомив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

"На наших переговорах ми розглянули питання посилення співпраці у сфері безпеки і в питаннях екстрадиції злочинців, засуджених осіб. Ми також домовилися посилити координацію в питаннях боротьби з терористичною організацією FETO і іншими терористичними організаціями", - сказав він на брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським після їх зустрічі в п'ятницю в Стамбулі.

Ердоган зазначив, що Туреччина і в умовах пандемії COVID-19 завжди залишається поруч з українським народом. "І ми готові в разі необхідності надати ще більше допомоги", - заявив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА