Інтерфакс-Україна
20:00 16.10.2020

Туреччина не визнавала і не визнає анексії Криму

1 хв читати
Туреччина не визнавала і не визнає анексії Криму

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган знову заявив, що Туреччина не визнавала і не визнає анексії Криму Російською Федерацією.

"Ми сприймаємо Україну як ключову країну в плані безпеки та стабільності нашого регіону. І в рамках цього ми завжди підтримуємо, підтримували та будемо підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України, включно з Кримом. Туреччина не визнавала і не визнає анексії Криму", - сказав він на брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським після їхньої зустрічі в п'ятницю в Стамбулі.

Ердоган заявив, що Туреччина і далі буде разом із державними інституціями України підтримувати кримських татар.

"Зараз триває робота з реалізації проектів будівництва житла для наших братів кримських татар і будівництва в Києві мечеті", - зазначив він.

Як повідомлялося, 3 лютого під час візиту в Києві та зустрічі із Зеленським Ердоган заявив, що Туреччина підтримує територіальну цілісність України включно з Кримом.

"Ще раз хочу наголосити, що Туреччина не підтримує незаконної анексії Криму. Туреччина підтримує територіальну цілісність України включно з Кримом", - наголосив він тоді на брифінгу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА