15:03 17.10.2020

Єрмак наголошує, що візит Зеленського до Туреччини був "абсолютно успішним"

2 хв читати
Єрмак наголошує, що візит Зеленського до Туреччини був "абсолютно успішним"

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак наголошує, що візит президента України Володимира Зеленського до Туреччини 16 жовтня був абсолютно успішним, як були до цього успішними і саміт "Україна-ЄС" в Брюсселі, і візит до Великої Британії.

"Репутація країни – це, перш за все, послідовна і системна робота на зовнішніх ринках. Партнери повині бути впевненими, що ми думаємо не лише про свої інтереси, але й готові чути їх позицію. Тільки це і є справжнє партнерство. Тому мої найщиріщі "співчуття" нашим шановним опонентам: абсолютно успішний закордонний візит президента Володимира Зеленського, вже третій за два тижні, а у вас жодної зради. Окрім придуманих і зманіпульованих", – написав він у суботу на своїй сторінці в Facebook.

Єрмак зазначив, що з Туреччини українська делегація повернулася з конкретним і закріпленим у кількох документах результатом.

"Сильно збільшується військове співробітництво. Працювати спільно з Туреччиною, яка наполегливо просувається саме в цьому напрямку, над розвитком військово-промислових проектів для нас дуже перспективно. Суттєво посилюється співпраця по лінії безпекових структур. Знову ж таки, ми будемо співпрацювати з країною, яка дуже активно впроваджує інноваційні безпекові ідеї", – зазначив він.

Керівник ОП наголосив, що Туреччина абсолютно чітко підтримує прагнення України до повноправного вступу в НАТО. "І це не просто слова, це реальна, фактична, конкретна допомога на цьому шляху. Туреччина – партнер у реалізації цієї ідеї", – додав він.

Єрмак також вважає, що українці вже помітили і оцінили бездоганну якість роботи турецьких компаній на українському ринку. "А зараз у нас буде ще більше спільної роботи в інфраструктурі, в розвитку портів, фінансового сектору і промисловості", - зазначив він.

На закінчення глава ОП зробив жартівливу приписку про те, що на розміщеному ним фото із зустрічі делегацій України і Туреччини "тарілки начебто у всіх є". "Але прошу опонентів не розслаблятися, "зрада" сама себе не знайде! Тому з нетерпінням чекаю, що буде цього разу (може на моїй тарілці хтось "угледить" розпис під хохлому або ще щось)", – написав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Побудова європейської архітектури безпеки без суверенної та демократичної України неможлива - Разумков на зустрічі з міністром оборони ФРН

Реформа КС має відбуватися швидко й окремо від реформи судової системи України - Стефанчук

Разумков: Рішення КС призведе до розбалансування вертикалі влади

Через блокування підрахунку голосів влада намагається змінити результати виборів - Турчинов

Зеленський про загрози рішення КС: У нас не буде грошей і підтримки

Данілов після рішення КС побачив аналогії з подіями 2010-2014 років

Фінансова допомога ЄС Україні пов'язана з антикорупційною архітектурою, влада має зробити кроки для відновлення умов її ефективного функціонування

Зеленський ініціював внесення законопроекту про відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні

Тимошенко закликала не цькувати КС, а ухвалити законопроект "Батьківщини" для розблокування антикорупційних органів

Посли G7 стривожені зусиллями скасувати антикорупційні реформи: Україна не повинна повертатися в минуле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА