15:27 20.10.2020

Британський посол позитивно оцінила досягнення української влади в боротьбі з корупцією

2 хв читати
Британський посол позитивно оцінила досягнення української влади в боротьбі з корупцією

Українська адміністрація досягла досить багато за цей рік у боротьбі з корупцією і продемонструвала, що корупція сприймається серйозно, повідомила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

"Я справді вважаю, що ця адміністрація досягла досить багато за цей рік. Немає питань, коли президент Зеленський говорить про те, що вони створили Вищий антикорупційний суд. Факт, що він тепер розглядає справи, ставиться до них серйозно, що у вас є амбітна антикорупційна стратегія, в парламенті був ухвалений закон про незаконне збагачення - усе це справді важливі знаки та сигнали згори, що корупція сприймається серйозно", - сказала посол в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Водночас, за її словами, не можна втрачати фокус на боротьбі з корупцією, треба постійно тиснути й казати людям, що це все ще пріоритет.

"Неминуче, проблема полягає в корисливих інтересах. Що більшого успіху ви досягаєте у боротьбі з корупцією, то активніше ці зацікавлені кола намагаються відтягнути вас назад. Я пам'ятаю, що мала кілька розмов зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим щодо великої кількості поправок, які вносилися до законів, пов'язаних із корупцією, і про те, як доводилося розглядати ці поправки одна за одною, щоб домогтися ухвалення закону. Не можна втрачати фокус на цьому, треба постійно тиснути й казати людям, що це все ще пріоритет", - зазначила вона.

Сіммонс додала, що один зі шляхів, яким зацікавлені кола намагатимуться нівелювати прогрес, - це вчинення політичних атак на незалежні інституції. "Ці незалежні інституції повинні мати можливість робити свою роботу, й не лише тому, що вони мали політичну або фінансову підтримку Заходу. Вони існують, щоб забезпечити продовження цієї антикорупційної роботи, щоб поліпшити життя українців", - наголосила дипломат.


Повний текст інтерв'ю із Сіммонс розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна має побудувати професійну та не декларативну взаємодію з адміністрацією Байдена - екс-глава МЗС Грищенко

Україні треба зробити низку необхідних кроків, щоб звернути увагу адміністрації Байдена на двосторонній порядок денний - посол Чалий

Байден обіцяє перемогти екстремізм і тероризм у США

США будуть непохитні у своїй підтримці України - Христина Квін

Зеленський очікує зустрічі з Байденом у Києві і впевнений, що відносини між Україною та США покращаться

Байден обіцяє на світовій арені вирішувати актуальні проблеми і підтримувати союзників

Байден закликає американців об'єднатися і спільно вирішувати проблеми

Екс-глава МЗС Клімкін: Майбутня адміністрація Байдена зацікавлена у спільній історії успіху з Україною

Байден назвав день своєї інавгурації на посаді президента США днем демократії

Рішення РФ передати Медведчуку утримуваних в ОРДЛО українців є ударом по "нормандському формату" і ТКГ - МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА