Інтерфакс-Україна
16:15 23.10.2020

Держмитниця найближчими днями отримає повноцінного керівника - міністр фінансів

2 хв читати
Держмитниця найближчими днями отримає повноцінного керівника - міністр фінансів

Нового повноцінного керівника митниці буде оголошено найближчими днями за підсумками конкурсу, повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

"Оголошено відбір на посаду керівника - з повноцінним функціоналом. Прозорий і оперативний. Найближчими днями почуєте про відповідне кадрове призначення. Наголошу, що курс на трансформацію митниці залишається незмінним. Ми і надалі будуватимемо в Україні митницю європейського рівня", - сказав Марченко в ексклюзивному коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Міністр наголосив, що екс-т.в.о. голови Державної митної служби Андрія Павловського звільнили з посади 22 жовтня на позачерговому засіданні уряду, він впорався з поставленими йому завданнями і був звільнений за власним бажанням.

"Андрій Павловський заходив на посаду виконувача обов'язків керівника Держмитслужби на визначений часовий період як кризовий менеджер. Йому були визначені завдання стабілізувати ситуацію та збільшити надходження до бюджету. В складних умовах Андрій впорався з поставленими завданнями, про що свідчать цифри", - сказав глава Мінфіну.

Міністр зазначив, що середньоденні надходження від митниці за період роботи Павловського збільшилися на 20%.

"Ми також розпочали процес переходу Держмитслужби до функціонування у форматі єдиної юридичної особи, розпочали тестування на благонадійність митників, продовжуємо автоматизувати митні процедури. Реформа розпочалася і вже є незворотною", - додав Марченко.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів звільнив з посади в. о. голови Державної митної служби Андрія Павловського і призначив на його місце першого заступника голови Євгена Єнтіса. У п'ятницю були звільнені також керівники Київської, Галицької, Волинської, Буковинської та Дніпровської митниць, а також Координаційно-моніторингової митниці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА