Інтерфакс-Україна
15:41 26.10.2020

Опитування Зеленського не було референдумом чи соцдослідженням, відбулося на високому рівні - Корнієнко

2 хв читати
Опитування Зеленського не було референдумом чи соцдослідженням, відбулося на високому рівні - Корнієнко

Голова партії "Слуга народу", перший заступник голови однойменної фракції Олександр Корнієнко наголошує, що проведене з ініціативи президента України Володимира Зеленського 25 жовтня всеукраїнське опитування не було референдумом чи соціологічним дослідженням, а було загальнонаціональним опитуванням у "схожому на екзит-пол форматі".

"Екзит-пол, який учора був, у принципі був дуже валідним за отриманими нами результатами. Хочемо наголосити, що це не було референдумом і не було соціологічним дослідженням, тому що жодного квотування тощо, вибірки не було. Це було загальнонаціональне опитування, у форматі, схожому на екзит-пол", - сказав він на брифінгу в понеділок у штабі партії.

Голова партії влади вважає, що опитування відбулося на "дуже високому рівні" на більшості виборчих дільниць. "Були окремі інциденти, але при всьому напруженні всього нашого медіа-відділу ми більше ніж десять їх не нарахували", - зазначив він.

Як повідомлялося, 13 жовтня президент Зеленський оголосив про проведення в Україні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п'ять запитань: чи потрібно запроваджувати в країні довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах; чи підтримують вони створення на Донбасі вільної економічної зони; чи підтримують вони скорочення чисельного складу Верховної Ради з 450 до 300 народних депутатів, легалізацію медичного канабісу та підняття на міжнародному рівні питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА