Інтерфакс-Україна
10:57 28.10.2020

Рішення КС про неконституційність антикорупційної реформи матимуть негативні наслідки для України - нардеп Геращенко

1 хв читати

Рішення Конституційного Суду про визнання неконституційними окремих положень закону України "Про запобігання корупції" та ст. 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, матимуть негативні наслідки для України, вважає співголова парламентської фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко.

"Ці рішення матимуть украй негативні наслідки для країни, населення якої, як ми пам'ятаємо, ще два дні тому "проголосувало" за довічне (ув’язнення - ІФ) для корупціонерів, а МВФ відмовив у черговому транші через непрозоре обрання конкурсної комісії САП", - написала Геращенко в середу у Facebook.

Народний депутат наголосила, що закони, які реалізують антикорупційну реформу, не були ідеальними і "точно потребували вдосконалення, але не ліквідації".

"Наша команда впровадила антикорупційну реформу. В епоху Зеленського її ліквідували", - резюмувала Геращенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА