Інтерфакс-Україна
18:04 29.10.2020

Система електронного декларування працюватиме, законопроекти мають бути подані до ВР як невідкладні - Зеленський

1 хв читати
Система електронного декларування працюватиме, законопроекти мають бути подані до ВР як невідкладні - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський очікує підготовки та направлення до Верховної Ради законопроектів про відновлення електронного декларування доходів чиновників найближчим часом.

"Відразу скажу про головне, щоб ні в кого не було ані найменшого сумніву: система електронного декларування в Україні працюватиме. Законопроекти для її відновлення мають бути підготовлені та направлені до Верховної Ради як невідкладні", - сказав він на засіданні Ради національної безпеки і оборони в четвер.

Як повідомлялося, КС оприлюднив рішення, яким визнав неконституційними низку положень закону України "Про запобігання корупції" і кримінальну відповідальність за декларування недостовірної інформації. У своєму рішенні суд, зокрема, резюмує, що законодавець "не дотримувався принципів справедливості і пропорційності як елементів принципу верховенства права", а, отже, ст. 366-1 КК України суперечить частині 1 статті 8 Основного закону України.

Стаття 366-1 Кримінального кодексу України - декларування недостовірної інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА