Інтерфакс-Україна
10:17 03.11.2020

Після місцевих виборів в Україні посольство Німеччини налагодить тісніші контакти з мерами - посол

2 хв читати
Після місцевих виборів в Україні посольство Німеччини налагодить тісніші контакти з мерами - посол

Посольство Німеччини в Україні налагодить ще тісніші контакти з мерами українських міст після проведення місцевих виборів в Україні, оскільки у зв'язку з децентралізацією рішення щодо інвестицій, інвестиційних проектів ухвалюватимуть на місцях, зазначає посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен.

"У нас завжди були, а зараз будуть іще тісніші контакти з мерами, тому що через децентралізацію рішення щодо інвестицій, інвестиційних проектів ухвалюватимуть на місцях. Німецькі компанії зацікавлені більше інвестувати тут. До епідемії коронавірусу ми бачили, що з Німеччини надходило дедалі більше запитань щодо інвестицій, хоча зараз є невелике затишшя", - сказала Фельдгузен в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Посол пояснила, що є досить багато німецьких компаній, які мають виробництво в Індії чи Китаї, але на початку локдауну вони бачили, як складно було отримати вироблені там товари, і вже розглядають Україну як можливе місце виробництва, наприклад, ліків, тому що в Україні є розвинений фармацевтичний сектор.

"Думаю, далі ми будемо ще більше в контакті з мерами, щоб розуміти, де є ідеальні умови для німецьких компаній. Тому посольство також стежитиме, як вони ставляться до правил гри. Наші компанії не хочуть нічого особливого, а тільки однакових правил гри для всіх. Ми будемо дивитися, чи ці мери несправедливо підтримують, наприклад, компанії друзів, чи справді найкращих претендентів на інвестиції. Я особисто хочу підвищувати рівень німецьких інвестицій, тому що це просто сумно, що в цьому плані майже нічого не було зроблено останніми роками", - зазначила Фельдгузен.


Повний текст інтерв'ю з послом Німеччини Анкою Фельдгузен буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА