Інтерфакс-Україна
16:29 04.11.2020

Байден трохи випереджає Трампа в ключових штатах Вісконсин, Мічиган та Невада - ТБ

1 хв читати
Байден трохи випереджає Трампа в ключових штатах Вісконсин, Мічиган та Невада - ТБ

Кандидат у президенти США від демократів Джо Байден наразі випереджає нинішнього президента Дональда Трампа за підсумками голосування в штатах Вісконсин, Мічиган та Невада, повідомляє телеканал Fox News.

Відрив Байдена в усіх трьох випадках дуже незначний, і ситуація може змінитися. Підрахунок бюлетенів у цих штатах ще не завершено. За умови збереження прогнозів за всіма іншими штатами Байдену може вистачити успіху у Вісконсині, Мічигані та Неваді, щоб перемогти на виборах.

Трамп же наразі лідирує в інших штатах, що ще не завершили підрахунок голосів: Пенсильванії, Північній Кароліні, Джорджії та на Алясці.

При цьому американські ЗМІ не виключають, що обидва кандидати намагатимуться оскаржити результати голосування в судах. Так, Трамп уже повідомив, що виступає проти підрахунку бюлетенів, що надійшли на виборчі дільниці поштою вже після завершення дня голосування. Президент США попередив, що готовий передати це питання на розгляд верховного суду.

Згідно з підрахунками Fox News, Байден наразі заручився підтримкою 238 вибірників, а Трамп - 213. Для перемоги кандидату треба забезпечити щонайменше 270 вибірників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА