Інтерфакс-Україна
14:24 18.11.2020

Зеленський та ОП вирішили частково взяти на себе модерацію питання з касовими апаратами для ФОП, у середу буде термінова нарада - радник глави ОП

2 хв читати
Зеленський та ОП вирішили частково взяти на себе модерацію питання з касовими апаратами для ФОП, у середу буде термінова нарада - радник глави ОП

Президент України Володимир Зеленський вкрай здивований тим, що фізичні особи-підприємці не можуть отримати чіткого роз'яснення щодо обов'язкового впровадження касових апаратів, тому в Офісі президента мають намір зайнятися модеруванням цієї ситуації.

"Парламент, на нашу думку, має знайти рішення, яке врахує інтереси і держави, і всіх платників податків, і тих підприємців, які протестують, вимагаючи відтермінування застосування норм щодо реєстраторів розрахункових операцій. Цей конфлікт явно затягнувся і явно переходить зі сфери економічного діалогу у сферу чистої спекулятивної політики", - сказав у середу агентству "Інтерфакс-Україна" радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, президент Зеленський, реагуючи на "дивну нездатність депутатів знайти оптимальне рішення протягом декількох місяців", вирішив частково взяти на себе модерацію цієї теми.

"Для цього президент хоче отримати аргументи всіх сторін і більш глибоко вивчити проблематику. Саме тому сьогодні президент екстрено вирішив провести відповідний селектор й отримати ґрунтовні коментарі від усіх зацікавлених сторін", - зазначив Подоляк.

Він додав, що модерацією теми займається керівник Офісу президента Андрій Єрмак. "На мій погляд, це єдино можливий формат на сьогодні, який дасть змогу отримати відповіді та рішення", - вважає радник глави ОП.

Як повідомлялося, у вівторок, 17 листопада, в центрі Києва виникли бійки учасників акцій протесту з поліцією: біля будівлі Кабінету Міністрів протестували підприємці та представники бізнесу "Кабмін на карантин!", а біля Верховної Ради - протестували підприємці з вимогою скасувати карантинні обмеження для малого та мікробізнесу, а також ухвалити законопроекти, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА