Інтерфакс-Україна
18:50 20.11.2020

Обрання депутатів від "Слуги народу" секретарями міськрад може бути вигідно мерам - заступник голови Офісу президента

1 хв читати

Секретарі міських рад або заступники мерів у низці міст від "Слуги народу" були б вигідні новообраним мерам, вважає заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.

"Для нас є розуміння, що якщо в міськраді або секретар, або заступник мера - представник партії влади, то це вигідно, зокрема меру. Природно, і нам, але це не односторонній процес. Тому ми рухаємося в цьому напрямі зараз, саме зі створення таких неформальних коаліцій, тому що формальні не передбачені", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, як складатиметься ситуація в міськрадах, де великі фракції за підсумками виборів будуть і у мерів, і у партії "Слуга народу".

Тимошенко також вважає, що голови облрад, де партія "Слуга народу" добре представлена, мають бути від цієї партії.

"Це вигідний процес якраз для мерів. Нам це вигідно лише політично, а їм це вигідно в рамках розвитку регіону", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА