Інтерфакс-Україна
20:46 25.11.2020

Кравчук закликав російську делегацію ТКГ офіційно визначити свою позицію щодо виконання Паризьких домовленостей "нормандської четвірки" до кінця року

1 хв читати
Кравчук закликав російську делегацію ТКГ офіційно визначити свою позицію щодо виконання Паризьких домовленостей "нормандської четвірки" до кінця року

Українська делегація на засіданні Тристоронньої контактної групи знову нагадала про свою позицію, що основою врегулювання на Донбасі є весь комплекс домовленостей, досягнутих у рамках "нормандського формату", а також Мінські домовленості як такі, і підтверджує свою готовність продовжити послідовно працювати для їх реалізації.

"Леонід Кравчук принципово вимагає від російської сторони як учасника ТКГ взяти на себе політичну відповідальність та офіційно визначити свою позицію щодо необхідності виконати домовленості, досягнуті на найвищому рівні у Парижі у 2019 році, до кінця цього року", - йдеться у повідомленні на офіційній Facebook-сторінці делегації України в ТКГ після засідання в середу.

Українська делегація переконана, що виходом із ситуації, що склалася в переговорах щодо Донбасу, є проведення до кінця 2020 року нової зустрічі на найвищому рівні в "нормандському форматі", яка підбила б підсумки спроб виконати домовленості, досягнуті за результатами Паризького саміту в грудні 2019 року, і обговорення планів подальшого їх виконання.

"Консолідована позиція лідерів держав "нормандського формату", які ухвалили під час своїх зустрічей низку документів щодо врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, є головним дороговказом для подальшої роботи", - зазначили в українській делегації.

Українська делегація не залишає впевненості в тому, що ця позиція продовжить бути основою ефективної спільної роботи і в рамках ТКГ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА