Інтерфакс-Україна
18:55 26.11.2020

Чутки про відставку Шмигаля не мають жодних підстав - заступник глави Офісу президента

1 хв читати
Чутки про відставку Шмигаля не мають жодних підстав - заступник глави Офісу президента

Чутки про відставку прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля не мають жодних підстав, повідомив заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко.

"Ці чутки я бачив дійсно в соціальних мережах, у різних експертів. Ці чутки взагалі не мають жодних підстав. Денис дійсно необхідна людина, яка має команду і яка зараз працює на те, щоб подолати декілька проблем, які наразі є в країні. Це і COVID-19, і кризова ситуація в економічному плані, яка є не лише в нашій країні", - сказав він в інтерв'ю головному редактору видання "Гордон" Олесі Бацман, оприлюдненому на її YouTube- каналі в четвер.

На думку заступника глави ОП, такі чутки можуть з'являтися через те, що Шмигаль "комусь невигідний".

"Не можна бути повністю задоволеним або незадоволеним якоюсь людиною. Це без прив'язки до Дениса Шмигаля. Звісно, бувають якісь питання, то вони й вирішуються. Для цього і є робочі моменти, щоб їх вирішувати. От і все. Тут немає жодних підстав (для відставки Шмигаля - ІФ)", - зазначив Тимошенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА