Інтерфакс-Україна
11:56 27.11.2020

До ВР за результатами позачергових виборів можуть пройти "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Євросолідарність", "Батьківщина" та "Сила і честь" - R&B Group

1 хв читати
До ВР за результатами позачергових виборів можуть пройти "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Євросолідарність", "Батьківщина" та "Сила і честь" - R&B Group

За партію "Слуга народу" в разі проведення позачергових парламентських виборів найближчої неділі готові проголосувати 19,9% усіх українських виборців або 30,1% тих із них, хто має намір брати участь у голосуванні й визначилися з вибором партії.

Про це свідчать результати загальнонаціонального дослідження компанії R&B Group "Електоральні настрої українців: президентський і партійний рейтинги", проведеного 16-25 листопада.

До п'ятірки лідерів, які мають шанси на подолання виборчого бар'єру, також увійшли партії "Опозиційна платформа - За життя", за яку проголосували б 13,1% усіх виборців або 19,8% тих, що мають намір брати участь у голосуванні й визначилися з вибором; "Європейська солідарність" (10,1% і 15,3% відповідно), "Батьківщина" (6,8% і 10,3% відповідно) та "Сила і честь" (3,6% та 5,4% відповідно).

Решта політсили не подолали б прохідного бар'єру - за кожну з них проголосували б менше ніж 2% респондентів або 3% тих, що мають намір брати участь у голосуванні й визначилися з вибором.

Опитування 1800 респондентів старше 18 років відбувалося в Києві та 24 областях України (крім непідконтрольних територій) методом особистого інтерв'ю за вибіркою, репрезентативною за місцем проживання, статтю і віком. Помилка вибірки не перевищує 2,4%.

Джерело: http://rb.com.ua/uk/blog-uk/omnibus-uk/elektoralni-nastroi-ukrainciv-prezidentskij-i-partijnij-rejtingi/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА