Інтерфакс-Україна
12:01 28.11.2020

Арахамія не виключає, що ВР ухвалить держбюджет-2021 на позачерговому засіданні

1 хв читати
Арахамія не виключає, що ВР ухвалить держбюджет-2021 на позачерговому засіданні

Голова фракції Партії "Слуга народу" Давид Арахамія не виключає проведення позачергового засідання Верховної Ради з метою ухвалення державного бюджету на 2021 рік.

"Все може бути. Взагалі не виключаю жодного сценарію. Є багато законопроектів, які потрібно ухвалити саме цього року, щоб вони почали працювати. Моя думка, що слід збиратися на позачергові", - сказав Арахамія журналістам у суботу перед спільною нарадою керівництва парламенту, уряду та лідерів фракцій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА