Інтерфакс-Україна
14:27 28.11.2020

Уряд планує ухвалити рішення про введення локдауну всередині грудня - нардеп

1 хв читати
Уряд планує ухвалити рішення про введення локдауну всередині грудня - нардеп

Кабінет Міністрів України планує ухвалювати рішення про введення локдауну всередині грудня, повідомив співголова парламентської фракції Партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко.

"Уряд не дав чіткої відповіді, чи буде повний карантин (локдаун - ІФ) чи ні, вони очікують даних щодо захворюваності, і ухвалюватимуть рішення всередині грудня. Але, найімовірніше, це буде з 20 грудня, якщо щодо того, що дуже обережно сказав прем'єр-міністр... Але сьогодні більш-менш зрозуміло, що це не буде на найближчому тижні. Якщо ситуація буде песимістичною, то це буде з 20 грудня", - сказав Бойко журналістам у суботу після спільної наради керівництва парламенту, уряду та лідерів фракцій.

Загалом він зазначив, що на нараді дискусія стосувалася чотирьох питань: законопроектів про електронну звітність ФОП, про електронне декларування, доопрацювання проекту держбюджету-2021 і проекту закону про підтримку бізнесу в період карантину.

Зі слів Бойка, присутні зійшлися на думці, зокрема, про необхідність підтримати бізнес.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командувач СБС Бровді закликав громадян Угорщини звільнитися від російського впливу

Європа та Україна готують пропозицію щодо припинення війни з РФ, яка передбачає переговори про управління ТОТ

Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів

Замість Колісник у Раду зайде Слинько - речниця фракції "Слуга народу"

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп

Зустріч Трампа та Зеленського не наблизила завершення війни - голова євроінтеграційного комітету Ради

Трамп має інструменти тиску на Путіна для завершення війни, стверджує Порошенко

Стубб: Трамп може змусити Путіна сісти за стіл переговорів щодо України

США продовжуватимуть дипломатію з Путіним - заступниця голови фракції "Голос"

Без України в НАТО не буде стабільної безпеки в Європі - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА